Участь науковців у міжнародних заходах

Виїзди за кордон співробітників: кількість, учасники, країни  перебування, мета, результати.

1. Проф. О.А. Довгополова виступила з доповіддю на тему «Участь євреїв в становленні української політичної нації» на п’ятому міжнародному семінарі дослідницької групи «Границі в Європі» (Університет Бергена, Норвегія) «Jewish Experience and European Crises: Negotiating Jewish-European Borders in History, Literature and Art», що проходив 27-28 травня в Бергені (Норвегія)
  2. Проф. О.А. Довгополова виступила співорганізатором міжнародного наукового семінару «Людській вимір часу: антропологія історичного», що проводився 27-30 серпня 2014 на базі Пермського відділення Вищої Школи Економіки (Перм, Росія). На проведення семінару було отримано грант ВШЕ.
  3. Проф. Голубович І. В. виконувала науково-дослідний проект «Реконструкція інтелектуальної біографії Г. В. Флоровського в контексті діалогу університетської традиції України та США» (Програма Фулбрайт, Нью-Йоркський університет, США), жовтень 2013-червень 2014 р.
  4. Проф Голубович І. В. виступила з доповіддю  «Неопатрістичний синтез Г. В. Флоровського: Модель антропології в контексті доктрини творіння» (The Neo-Patristic Synthesis of G. Florovsky: A Model of Anthropology in the Context of the Doctrine of Creation) на міжнародному науковому симпозіумі «Доктрина творіння в традиції патристики», Прінстонський університет, м. Прінстон, США, 21-25 лютого 2014 р.
  5. Проф. Голубович І. В. виступила з доповіддю «Російська еміграція та філософія історії. П. М. Біціллі і Г. В. Флоровський про євразійство» на семінарі Теологічної спілки імені Г. В. Флоровського (G. Florovsky`s Theological Society) в Прінстонському університеті, м. Прінстон, США, 28 квітня 2014 р.